אני יליד 1987 לעיר הרצליה ושני הורים נפלאים.

אני בראש ובראשונה משתמש. בתור משתמש אני יודע מה אני אוהב ומה לא: אני אוהב כשדברים פשוט עובדים, מעריץ אלגנטיות ושונא יתירות.

התחלתי לאפיין ממשקים ולערוך בדיקות שימושיות בחיל המודיעין, שם גם עברתי קורס משולב של ג'ון ברייס ובסמ"ח. כחלק מהתפקיד גם ליוויתי את צוות הפיתוח והעברתי הדרכות על המערכות בקרב המשתמשים. לאחר השחרור אפיינתי ממשקים בחברת VisualTao שנקנתה על ידי Autodesk באותו זמן. באוטודסק גם ערכתי בדיקות שימושיות, עיצבתי את האפליקציה וניהלתי את הקשר עם קהל המשתמשים.

AutoCAD WS

AutoCAD WS

בניתי ועיצבתי את דורבנות, את Ziffer House ואת הבלוג הזה, אותם אני גם מנהל באופן שוטף. דורבנות הופיע בתקשורת פעמים רבות. לקראת סוף 2011 אני מפרסם ספר על דורבנות בהוצאת כתר.

כיום אני עיתונאי בערוץ המחשבים של ynet, שם אני כותב חדשות, מבקר אתרים, מחשבים, טלפונים סלולריים, מצלמות ושאר גאדג'טים. מוזמנים לקרוא את הכתבות שלי כאן.

דורבנות

דורבנות

בזמני הפנוי אני מצלם סטילס ויוצר סרטים בתור תסריטאי, במאי, צלם ועורך (מה שצריך). יצרתי סרט במסגרת תחרות סרט ב-48 שעות תחת הכותרת נדחק לפינה (ועשינו סרט מאחורי הקלעים) והקלטתי סאונד עבור 30 מערכונים של חבורת היפופוטם. מהדברים האחרונים שעשיתי עצמאית: מייקאובר לאהוד קינן, בקרשים, Acoustic Heroes ושיווד המוסד הסגור. חלק מיצירותיי הוקרנו בסינמטק תל אביב.

בזמן הפקת "דייר להשכיר", שנמצא בשלבי עריכה

בזמן הפקת "דייר להשכיר", סרט עצמאי שלי שנמצא בשלבי עריכה

הפקתי והנחיתי אירועי במה. ביחד עם גיא חג'ג' הרמתי את 11:11, ערב של 11 הרצאות בנות 11 דקות בהשראת TED (כתבו עלינו בהארץ). מדי כמה חודשים אני מרים את אירוע Powerpoint Karaoke ביחד עם אהוד קינן. כתבו עלינו בגלובס וביקשו מאיתנו להרים אירוע מיוחד לפסטיבל אייקון.

הקהל ב-11:11

הקהל ב-11:11

פאוורפוינט קריוקי. מימין: בבית ליוויק. משמאל: בפסטיבל אייקון.

פאוורפוינט קריוקי. מימין: בבית ליוויק. משמאל: בפסטיבל אייקון.

אני תמיד פתוח להצעות מעניינות.

אם אתם רוצים לראות קורות חיים מלאות, צרו קשר.